Річниця початку визволення українських земель від рашистських загарбників

Date: 4 квітня 2023 о 21:42, Refreshed 4 квітня 2023 о 22:15
102 view

Всі ми тепер асоціюємо перші дня квітня зі звільненням Сумщини від військ країни-агресорки... Отож, відповідно до листа Сумської ОВА " Про заходи до першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників" в Юр'ївській гімназії проведені тематичні класні години, конкурси малюнків, зібрані художні твори ( поезія, проза ) здобувачів освіти.

В перші дні квітня український народ відзначає першу річницю початку визволення українських земель від рашистських загарбників.

Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Визволення півночі держави та стійкість України загалом були забезпечені, зокрема, завдяки багатьом звичайним людям, які допомагали Силам оборони і безпеки. Це – волонтери, журналісти, транспортники і багато інших, хто забезпечував оборонців, допомагав людям, викривав позиції окупанта, привертав увагу світу тощо. Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала справді народною війною, наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

Річниця початку визволення українських територій – це свідчення вражаючих успіхів наших сил оборони в бою зі значно переважаючим та добре озброєним противником, безпрецедентної сили духу Українського народу, його стійкості, сміливості, єдності у боротьбі з підступним ворогом.

Кожне місто Сумщини зробило свій внесок у визвольну ходу України та надихнуло інших боротися. Пишаємось і пам'ятаємо!

В Юр'ївській гімназії проведені патріотичні виховні години « Україна переможе!», на яких всі присутні згадали про те, що ці дати – не лише про події, які стали сторінками героїчної історії громад, а насамперед – про характер українців, який переможе в цій війні.

Війна змінила наше життя. Внутрішні переживання маленьких українців часто виливаються у творчість. Талановиті учні Юр'ївської гімназії Риндич Марійка, Цибульняк Павло, Цибульняк Михайлик та Докторов Олександр діляться своїми творами, які навіяла жахлива війна. Це голоси воєнного часу, які глибоко проникають у серця людей та додають впевненості у тому, що ми обов'язково переможемо і Україна стане ще кращою та сильнішою.

Comments:
Only authorized users can leave comments.